İLETİŞİM

DİKKAT: SİTEMİZDE İKİNCİ EL EŞYA, KIYAFET, AYAKKABI, TAKI VS. ALIMI YAPILMAMAKTADIR.

SİPARİŞ VERMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ FORMDAN; 1. ALMAK İSTEDİĞİNİZ ÜRÜNLERİ, 2. NASIL ÖDEMEK İSTEDİĞİNİZİ VE 3. KARGO BİLGİLERİNİZİ (AÇIK ADRES, TELEFON, AD SOYAD) YAZARAK MESAJ GÖNDERİNİZ. KAPIDA ÖDEME SADECE 150 LİRA ÜSTÜNEDİR. TELEFON İLE İLETİŞİM KURMAMAKTAYIM LÜTFEN İLETİŞİM FORMUNDAN MESAJ GÖNDERİRKEN, SADECE GERÇEK MAİL ADRESİNİZİ YAZINIZ.

Ayrıca bit pazarıyla ilgili her türlü soru, görüş ve önerileriniz için de bu iletişim formunu kullanabilirsiniz. İletişim formuyla uğraşamam derseniz sosyetikbitpazari@gmail.com adresine bir mail atmanız da yeterlidir.

[contact-form][contact-field label=’Name’ type=’name’ required=’1’/][contact-field label=’Email’ type=’email’ required=’1’/][contact-field label=’Website’ type=’url’/][contact-field label=’Comment’ type=’textarea’ required=’1’/][/contact-form]

ÖDEME SEÇENEKLERİ: EFT-HAVALE 150 lira üstüne PTT İLE KAPIDA ÖDEME

ÖNEMLİ NOT: Size geri dönebilmem için lütfen e-mail adresinizi doğru yazınız ve mesaj alanına siparişlerinizi, ödeme tercihinizi ve kargo bilgilerinizi (AÇIK ADRES, TELEFON, AD SOYAD) belirten bir yazı ekleyiniz. TELEFON İLE İLETİŞİM KURMAMAKTAYIM LÜTFEN İLETİŞİM FORMUNDAN MESAJ GÖNDERİRKEN, SADECE GERÇEK MAİL ADRESİNİZİ YAZINIZ.

REKLAM VERMEK BASIN BÜLTENİ YAYINLATMAK İSTEYENLER LÜTFEN BU YAZIYI OKUSUN. Reklam ve basın bülteni için belirtilen hesap numaralarına ödemenizi gerçekleştirdikten sonra lütfen aşağıdaki formdan bana ulaşınız.

Teşekkürler.

ÖNEMLİ: trendyol ve markafoni’den aldığınız ürünler için bana mesaj göndermeyin!!! bitpazari.mevsimlergibi.com’un, trendyol.com ve markafoni.com ile ilgili bir bağlantısı YOKTUR!!!

BANA ULAŞIN

 

DİKKAT: SİTEMİZDE İKİNCİ EL EŞYA, KIYAFET, AYAKKABI, TAKI VS. ALIMI YAPILMAMAKTADIR.

TELEFON İLE İLETİŞİM KURMAMAKTAYIM LÜTFEN İLETİŞİM FORMUNDAN MESAJ GÖNDERİRKEN, SADECE GERÇEK MAİL ADRESİNİZİ YAZINIZ.