Sosyetik Bit Pazarında Reklamınızı Yapalım Mı?

sosyete sosyetik bit pazarı vintage giyim eskiciler giyim eşyası satanlarSosyetik Bit Pazarında Reklamınızı Yapalım Mı?

Eğer siz de blog, site, private shopping vs. ürün ve hizmetleriniz ile alâkalı basın bülteni veya kendi yazdığınız reklam metninizin sosyetik bit pazarında yayınlanmasını istiyorsanız Garanti Bankası şube kodu: 892 (Samandıra şubesi) hesap no: 6694825 50 tl. havale-eft yaptıktan sonra sosyetikbitpazari@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Ayrıca ;

150 x 150 banner logonuz aylık 100 tl.
200×200 banner logonuz aylık 100 tl.
250 x250 banner logonuz aylık 130 tl.
728 x 90 banner logonuz aylık 200 tl.
Garanti Bankası şube kodu: 892 (Samandıra şubesi) hesap no: 6694825

Lütfen ödeme sonrası sosyetikbitpazari@gmail.com dan veya aşağıdaki linke tıklayarak iletişim sayfamızdaki formdan reklam bilgilerinizi veya banner logo kodlarınızı eksiksiz gönderiniz.

Ödeme yaptım, reklam metnimi / banner logo kodlarımı göndereceğim

Sosyetik Bit Pazarında Reklamınızı Yapalım Mı?” üzerine 3 düşünce

 1. Geri izleme: BİT PAZARI AÇILDI | SOSYETİK BİT PAZARI

 2. Erken Bilgisayar 2009 yılında Gaziantep te kurulmuştur.

  Faaliyet alanlarımız web site tasarım , domain , hosting satışı , google arama motoru optimizasyonu ve google da ilk sayfaya çıkarma ve teknoloji ürünleri satışı ve Teknik Servis Hizmetidir.

  Hedefimiz teknoloji sektörünün kalite artışına katkıda bulunmak , yazılım ve tasarım alanında ülkemizin gelişimine katkıda bulunmak, yeni girişimlerle yeni iş sahaları oluşturmaktadır.

  Tasarım , yazılım ve seo işlerinde müşterimize en yüksek şekilde geri dönüşüm olucak şekilde proje üretme ve çalışma yapmayı kendimize iş prensibi olarak benimsedik.

  Teknoloji ürünleri satışında http://www.erkenteknoloji.com ile online satış mağazamız 24 saat hizmet etmektedir. online satış mağazamızda 90 Tl ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti ödemezsiniz , satın aldığınız her ürün en geç 2 günde kapınıza teslim ulaştırılır. Erkenteknoloji.com dan çok uygun taksitlerle ürün satın alabilirsiniz. Erkenteknoloji.com dan satın aldığınız ürünün teknik desteğini ve garanti desteğini tek yetkili distribütörden alırsınız.
  Web adresimiz:www.erkenbilgisayar.com

 3. Türkiyede hizmet veren google seo hizmetleri şirketleri içinde en güvenilir ve en hızlı kurumsal seo hizmetleri veren wingoogle firmamız, kurumsal seo hizmetinde öncü olan firmalardandır. seo hakkında detaylı bilgi almak için http://www.wingoogle.com sitesini ziyaret edebilirisiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir